Jump to content

Van_Quattro

Nariai
 • Turinio skaičius

  114
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

31 Dar nepasireiškė

1 sekėjas

Apie Van_Quattro

 • Nario rangas
  Pradedantysis

Paskutiniai profilio lankytojai

946 profilio peržiūros(-ų)
 1. Šaunu kad projektas juda į priekį
 2. Jūsų Vardas_Pavardė: Van_Quattro Kiek laiko būsite neaktyvus: 2020-05-28 2020-06-02 Kodėl būsite neaktyvus: Išvykstu ir negalėsiu prisijungti
 3. Sėkmės dirbant prie modifikacijos.
 4. Van_Quattro

  paleavina Deatas. Bye

  Sėkmės lauksiu sugrįžtant ❤
 5. Apsauga geriausia manau būtų.
 6. Šauniai padirbėta sėkmės tolimesniuose darbuose.
 7. Invision merga nors apsimeta kad bahūras žvengsiu mėnesį iš šitos naujienos 😄😄😄

  1. Invision_James

   Invision_James

   ką tu čia puliuoji vergas 

  2. Van_Quattro

   Van_Quattro

   Nebeverk. Nebeduosiu tau ridos kelt daugiau.

 8. Van_Quattro

  Prisijunk prie mūsų !

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Van_Quattro Trumpai papasakokite apie save?: Sveikas, esu Tomas man 16 metų. Esu draugiškas, bendraujantys. Šiame projekte esu tikrai ganėtinai senas narys bet buvau pertraukoje ir vėl grįžau ir žaidžiu. Šiame projekte teko būti moderatorių ir tikrai man patiko dirbti komandoje su kitais administratoriais. Todėl dabar noriu užimti kitas pareigas ir bandau prisijungti prie komandos narių bei prisidėti prie projekto. Niekada nenuleidžiu rankų jeigu kas nors nepavyko bandau dar kartą kol pavyksta. Šiame projekte dar turiu pora youtube video čyterių nuo seniau palikę. Tiek apie mane manau dauguma mane pažįstate. Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Nes noriu išbandyti savo jėgas po pertraukos kaip sekasi susitvarkyti su šiomis pareigomis ir noriu išbūti ilgesni laikotarpi nei su moderatorių. Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: Prižiūrėti serverį nuo neleistinų programų naudotojų. Padėti naujokams kaip parašo pagalbos arba iškyla kokie klausimai. Prisidėti prie komandos narių ir su jais bendrai dirbti. Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: Blogosios - Labai greitai susinervuoju, ne visada suprantantis juokus. Gerosios - Esu griežtas, draugiškas, bendraujantys, atsakingas. Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Nes šiame projekte esu turėjęs panašaus atsakingumo pareigas ir jose išbuvau gana ilga laiką. Norėčiau kad suteiktumėte galimybe išbandyti savo jėgas Anti-Cheat komandoje.
 9. Sveiki, visiems geros dienos.

 10. Van_Quattro

  Van_Quattro

  Sveikas, apgavystės čia nebuvo kadangi tau reikėjo verslo siūliau už 6m nes jis man tiek kainavo. Tu sakei gerai perki ir aš tau dar kaip naujokui 2m akciją padariau pagalvojęs kad naujokas ir tau reikia pinigu. Ir nežinojau kiek gaunu iš verslo ir net kur jis yra todėl dėl tos priežasties aš tau ta verslą pigiau perdaviau. Tu dabar iš to verslo gauni 400 su kažkiek į min ir čia ne mano problemos kad projekte kai siūlai verslą nerašo kiek duoda į min dėl to kreipkis pas serverio įkurėja arba rašyk į bugus. Ir beje aš nebe teisėsaugininkas sėkmės tau.
 11. Šaunu kad projektas juda į priekį sėkmės dirbant toliau.
 12. Šauniai padirbėta prie modifikacijos!
 13. Šauniai padirbėta sėkmės tolimesniuose darbuose.
×
×
 • Create New...