Jump to content

Tomce_Quattro

Nariai
 • Turinio skaičius

  97
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

48 Dar nepasireiškė

Apie Tomce_Quattro

 • Nario rangas
  Pradedantysis

Žaidėjo informacija

 • Darbas
  Narkotikų prekeivis

Paskutiniai profilio lankytojai

491 profilio peržiūros(-ų)
 1. nustačius norima premiją už paketo padėjima, rodo kita kaina. @Vilius_Gigantas
 2. 2020.10.27 Antradienis Aktyviausi dienos darbuotojai: *Tomce_Quattro [130 min] *Milvydas_Jbl [31 min] *Laz_Low [23 min] Daugiau iškvietimų paėmę darbuotojai: *Tomce_Quattro [7] *Laz_Low [1] - Šios dienos iškvietimų skaičius: 8 iškvietimai.
 3. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Tomce_Quattro Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas yra Lukas. Man yra 17 metų. Kalbant apie mano charakterio savybęs, tai daug labai aš jų ir neturiu, tiesiog pagrindinė ir mano manymu svarbiausia savybė būtų tai - charizmatiškumas. Bandau, bei stengiuosi prie kiekvieno žmogaus pritapti, jam kažkaip įtikti, susidraugauti su juo, ir puikiai ryšius palaikyti. Beabėjo esu draugiškas, kaip kada piktas būnu, bet stengiuos pykčio nelieti ant draugų, artimų ir t.t. Dar esu šiek tiek pagalbus, kartais noris kažkam padėti, nes kai pagalvoji, kai tau kažkas padėjo, tai reikia tuo pačiu irgi atsilyginti. Kodėl pasirinkote būtent šias pareigas?: Na jo... Turbut ne pirmą karta esu turėjes šias pareigas, ir per mano protelį vis prarasdavau, nes daugiausia orge sėdžiu turbūt, arba šiaip užsiroviau ant serverio savininkų. Tai net nežinau, tiesiog gal ir atėjau į protą, noris kažko rimtesnio, nes kaip ir šiandien jau gavau Narkotikų prekeivio direktoriaus pareigas, tad kažkaip jau atsiranda tas atsakomybės jausmas, ir noris kažko aukštesnio, bei bandyti vėl per naujo, bet jau be klaidų. Ką galvojat apie Anti-Cheat, kokias pareigas jis turi atlikt?: Daug ko neprigalvosi, tiesiog anti ir cheat, šie abu žodžiai duoda žinoti, jog tai žmogus, kuriam suteiktos privilegijos gaudyti cheater'ius (taspats kaip ir kitiem adminstratoriam), tačiau šios privilegijos daugiau turi privalumu. Kadangi kiek teko būti anticheat nariu, tai su šio privilegijom galima bausti net ir administratorių, kuris nusižengia tiek serverio taisyklėm tiek forumo ( na čia priėjau prie to, jog anticheat narys gali padėti moderatoriam, bei bausti kitus už taisyklių pažeidimus ). Na jo, kaip ir turi privilegija forume, tikrinti cheater'ių skilti, stebėti kitu administratoriu užblokuotus žaidėjus, bei turint pilną teisę pasakyti, ar patvirtinta ar ne. Kokios jūsų geros ir blogos savybės?: Manyčiau mano gerosios savybės būtų bendravimas, nesikuklinu išrėžiu tiesą, turiu tvirtą nuomonę ir esu žmogus baigiantis savo pradėtą darbą. Blogąją savybę savyje įžvelgiu tik vieną, ši savybė nėra susijusi su žaidimu, labiau su realiu gyvenimu, esu pavydus, na bet kaip išeina bandau kuo stipriau sulaikyti pavydą. Kodėl turėtumėme rinktis Jus? Kalbant apie asmens naudą, ir panašumą dalyvaujant šioje atrankoje. Visų pirmą šiose pareigose esu ganėtinai senokas asmuo, bei parako atliekant rimtus darbus rimtose pareigose. Sekantis etapas kuo esu pranašesnis šioje atrankoje ir kodėl jūs mane turite pasirinkti, nes esu sąžiningas, sumanus, malonus, draugiškas, griežtas, bei aišku linksmas, bet su saiku ir svarbiausia esu motyvuotas dirbti ir niekada neapleidžiantis darbo esu toks žmogus, taip pat visada atliekantis iki pat galo, niekada nemetu darbo į šalį. Kas buvo praeitį, tai tiesiog to neįvartinau, ka dariau blogai, ir šį kartą esu užsibrėžęs tikslą tokį, jog neapleisiu šių pareigų ir eisiu iki galo, nors ir kaip bebūtų.
 4. STOP. PAKOLKAS DARBUOTOJU PANKANKAMAI YRA. KAI PRITRUKS DARBUOTOJU, TAI PARAŠYSIU ŽALIU TEKSTU.
 5. Sėkmės pildantiems!

 6. Ko jums reikės, norint įstoti: 1. Turėti 8'000 Bendro XP. 2. Turėti Automobilio teisęs 3. Mokėti informacija. 4. Turėti greitą reakciją, bei mokėti skaičiuoti. Taisyklės: Privaloma redaguoti turinį, iki 5 minučių nuo paskelbimo Nebūti narkotikų prekeivių nemalonės sąraše Į visus klausimus būtina naudoti paryškinantį tekstą mygtuką "PUSJUODIS". Viršuje juostos bus B raidė. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Jūsų Bendras, bei prekeivių XP: 3. Kokie jūsų tikslai pas mumis: 4. Kodėl pasirinkote būtent narkotikų, o ne ginklų prekeivius: Klausimai: 1. Dienos miniumas? 2. Kiek privaloma NP darbuotojui turėti narkotikų darbo metu? 3. Kokios kainos, parduodant bendradarbiui narkotikus? 4. Kiek privaloma išdirbti mūsų firmoje? 5. Už kiek galima nusiimti ispėjimą, ir per kiek laiko galima nusiimti TIK 2 įspėjimus? Kainoraštis: Žolė 10'524 (NALOGAS ir PASLAUGOS) : Heroinas 1'092 (PAPRASTAM) : Kokainas 9'999 (PASLAUGOM) :
 7. [2020.10.27] Naujasis direktorius - Tomce_Quattro
 8. Turi įrodymų kaip mūsų darbuotojas nusižengė taisyklėms? Būtų malonu, kad visus nusiskundimus rašytumei čia, taip ir mes, ir peikiamas narkotikų prekeivis turės progą matyti, kuo yra kaltinamas ir, galbūt, išteisinti savo veiksmus. Papeikimo taisyklės: 1. Peikiant būtina įkelti įrodymus. 2. Norint kažką pridėti, būtina tai daryti tame pačiame post'e prirašant Papildau. 3. Griežtai draudžiama įžeidinėti bei kitaip menkinti darbuotojus. Už tai būsite įtrauktas į blist. 4. Darbuotojas į papeikimą turi atsakyti per 24 valandas jį cituodamas. 5. Nuosprendį parašysime cituodami jūsų papeikimą. 6. Darbuotojams šaudymas yra leidžiamas, todėl už tai jo nepeikite. Papeikimo forma: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: 3. Kuo kaltinate darbuotoją? 4. Įrodymai (PRIVALOMA):
 9. Narkotikų prekeivių archyvas. Šioje temoje galite kelti viską, kas susiję su narkotikų prekeiviais - nuotraukas, video filmukus, modifikacijas bei kitką. Draudžiami su tema nesusiję komentarai.
 10. ioje temoje bus surašyti narkotikų prekeivių rekordai. Pagerinus rekordą, nuotrauką su įrodymais siųsti man į AŽ. Visi rekordai pradėti fiksuoti nuo 2020-10-27. Daugiausiai iškvietimų per dieną paėmęs darbuotojas: - Daugiausiai minučių per dieną pražaidęs darbuotojas: - Ilgiausiai išdirbęs darbuotojas: - Daugiausiai pinigų į /dfondas įdėjes darbuotojas: - Didžiausi pardavimai: - Daugiausiai paimtų iškvietimų per dieną: - Daugiausiai vienu metu prisijungusių darbuotojų: - Didžiausia išdalinta premija: - Didžiausia bendra /statistika: -
 11. Šioje temoje bus keliami visi su darbu susiję atnaujinimai. Pašalinių komentarai draudžiami.
 12. Nusprendei palikti narkotikų prekeivius? Prašytumėme užpildyti palikimo anketą, tam, kad žinotumėme kokios yra jūsų palikimo priežastys bei gautumėme pastabų mūsų darbui. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Išdirbimo laikotarpis(tiksli data nuo - iki): 3. Kodėl mus paliekate? 4. Kas patiko ir nepatiko darbe? PAŠALINIAI KOMENTARAI DRAUDŽIAMI
×
×
 • Create New...