Jump to content

Jeff_Silver

Administratoriai
 • Turinio skaičius

  256
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

298 Mėgstamas

Apie Jeff_Silver

 • Nario rangas
  Savininkas

Paskutiniai profilyje apsilankė

3.713 profilio peržiūros
 1. Jeff_Silver

  Pasiulymai

  sujungiau temas, jeigu sugalvoji daugiau pasiūlymų kurk vieną temą ir ją vis redaguok.
 2. Sveiki, taigi po nepilnos savaitės stabdome forumo moderatorių atranką. Šiek tiek ją pakomentuosiu. Labai džiugu, kadangi norinčių buvo net 2 puslapiai. Iš dviejų puslapių išsirinkau 7 kandidatus, kurie dalyvavo 3-juose etapuose. Po kiekvieno etapo iškrisdavo po 2 kandidatus. Pirmasis etapas buvo aktyvumas serveryje - atsižvelgiau į kandidatų aktyvumą prieš rinkimus ir per rinkimus. Antrasis etapas - aktyvumas forume - atsižvelgiau į reputaciją, pranešimus, įspėjimus ir kt.. Trečiasis etapas - anketa - neatskleisiu kaip dėliojau taškus šiame etape, bet didžiąją dalį sudarė anketos atsakymai. Tuomet suskaičiavau trijų kandidatų bendrą sumą. Rinkome tik du moderatorius, todėl sureitingavau dar kartą kandidatus pagal reputaciją bei mano ir Viliaus nuomonę. Bendrą sumą padalinau iš reputacijos etapo ir išvedžiau galutinį rezultatą, kuris parodė kas laimėjo rinkimus. Štai lentelė: Taigi, sveikiname naujuosius forumo moderatorius - @Ciuzu_Paciuzu ir @Tomce_Quattro, prašau su manimi susisiekti per 24 valandas ! Šiek tiek apie lentelę išsamiau:
 3. Ačiū, kad giriate mūsų serverio administratorius.
 4. PRASIDĖJO NAUJA SAVAITĖ, TODĖL DALYVAUJANTYS TEMAS KURKITE IŠ NAUJO! 2020/02/17 - 2020/02/24 SAVAITĖS NUGALĖTOJAI: Daugiausiai pasiūlymų sugalvojęs - Daugiausiai klaidų suradęs -
 5. o ka daryt jai nenaudoji skypes? 

  Nebutu paprasciau discordas?

 6. Dėl paskyrų grąžinimo, slaptažodžių užmiršimo ir kitų dalykų atsiranda kita platforma - Skype.

   

  Kol nėra valiutos ir kreditų (automatinės sistemos), dėl paslaugų taip pat visokeriopai galite kreiptis į šį skype, galėsite nusipirkti ko pageidausite.

   

  Mūsų projekto oficialus skype - informacija@sang.lt

   

  Į skype atsakome per 1-2 valandas, kai būname ONLINE, atsakome greičiau.

  Skype padarėme tik dėl to, kad gauname daug žinučių dėl visokiausių dalykų žaidime, todėl kreipkitės ten ir informacija bus suteikta.

 7. Kolega, sveikinimai su 18 gimtadieniu, tikiuosi dar ilgai bendradarbiausim kartu - sekmės !

  excited happy birthday GIF

×
×
 • Create New...