Jump to content

Visas aktyvumas

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Šiandien
 2. Gana miegot eikit į sang greitai!!! Nenervuokit... Xddd

  1. Rodyti ankstesnius komentarus  15 daugiau
  2. Latras_Samp

   Latras_Samp

   Žinai kas daugiau nei cytai kenkia servui?? Tai ožai kurie nori viską padaryt,kad žmogui būtų blogiau tdl ir bėga iš servo žmonės. Čia kalbu ne apie cytus.

  3. Bulca_Tacos
  4. Latras_Samp

   Latras_Samp

   Žmonės gi žaidžia,kad būtų smagu o ne kad padaro ką nors bšk ir paožina. Per daug kaikurie insijaučia į tą žaidimą 

 3. Vakar
 4. Bruce_Lee

  Atranka iki 5anketų.

  Pusę anketos nukopijuota - Atmesta.
 5. orestas

  Atranka iki 5anketų.

  Anketa; Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: James_James Kiek jums metų?: 14 Kodėl pasirinkote būtent Medikus?: nes mano svajone buti mediku Ar išdirbsite 7dienas kad negautumet darbo nalogo?: jo Ką reikia padaryti vos prisijungus į serverį?: Prazaist 60min ir priimti 2 iškv Ką reikia padaryti baigus darba?: Sunaikinti masina persirenkti i savo rubus Nuo kelinto rango galima vairūoti ZR-350 darbo transporta?: 3 Nuo kelinto rango galima turėti kluba?: 2 Ar galima šaudyti kitus žmones?: Ne Ar galima darbo metu turėti nelegalių prekių?: Ne Komandos: Ką daro komanda /pvaist?: Parduoti vaistinele asmeniun Ką daro komanda /dzinute?: Perziureti direktoriaus palikta zinute Ką daro komanda /kviecia?: Parodo kas kviecia medikus Ką daro komanda /vaziuoju?: Priima iskvietima Sąvokos: Bruce_Lee - direktorius Ambulance - Mikriukas Mediku Speeder - Mediku dzypas ZR-350 - Mediku lengvoji masina
 6. Sveikas. Šiaip kiek man teko visokiausių anketų matyti, ši, manau, originaliausia iš visų, tačiau per tą originalumą ir klaidų privėlei arba tiesiog nebuvo galima suprasti ką turi omenyje (pvz. kur reikėjo paaiškint /rv tai aš taip ir supratau, kad turi omenyje raciją, o ne bendrąją teisėsaugos raciją.) Kadangi tu išsiplėtei ir padarei savo anketą originalią, tai ir aš išsiplėčiau ir parašiau tau trumpą anketos apžvalgą. Taip pat anketose nepatarčiau niekados naudot tokių žodžių kaip “suskis”. Deja, daugokai klaidų, nepatekai “cikrai, cikrai”.
 7. BAUDU BAUDA NACHUI

  1. Latras_Samp

   Latras_Samp

   Seni nu nežinau nežinau nė man tokie gabalai. Nu bet jei tau zjbs tai puiku. Xd

 8. Hell_Raising

  Cheater'is - Gai_Dys

  Užmatysiu ir uždėsiu ban.
 9. Hell_Raising

  Gai_Dys

  Užmatysiu ir uždėsiu ban.
 10.  @Vilius_Gigantas Kodėl man nesirenka medikų xp ?

  1. Rodyti ankstesnius komentarus  1 daugiau
  2. Bruce_Lee

   Bruce_Lee

   Jo, ir per nauja versija rašė kad ir be aprangos renkas.

  3. Latras_Samp

   Latras_Samp

   Tai reiškia nesirenka.. su apranga geriau būk.

  4. Latras_Samp

   Latras_Samp

   Nes kaip ir aš be gp aprangos būnu nesirenka xp.

 11. Cheater'io Sang.lt Vardas_Pavardė serveryje: Gai_Dys Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Airbrk Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 1:16 iki galo. Papildau: nuimk įspėjimą.
 12. Monte_Christo

  Bugas su medikais.

  Narkotikų prekeiviam to nerodo. Tačiau suvedus /paketas nurodo vietą mape (sekimo nerodo), taip pat ne iš kiekvieno paimto paketo rašoma, jog narkotikai nukeliauja į dėžę.
 13. Anketa Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gai_Dys Jūsų turimas bendras XP ir teisėsaugos XP kiekis: 20k bendro pd 0 Kiek dienų reikia mažiausiai išdirbti PD?: 7 Kodėl norite dirbti Policijos Departamente?: Nes esu cikrai pavyzdingas pareigunas padedu zmonems klausau valdzios esu kietas vyras ir cikrai cikrai bus gardu ir skanu Koks yra dienos minimumas?: 60 minuciu ir 5 baudos Ką reikia turėti dedant įtarimus?: Irodymus Komandos /alko - paziuri ar ikales zvanoka pacoks (nustato blaivuma) /patikrinti - Apiesko ar turi ratu ir paziuri ar turi visus dokumentus t.y teises, ginklu lic (jeigu turi ginklu) dirza ar salma /rv - racija kalba vilnius 10-4 kodas balandis /ist - isteisina kita kolega /ant - antrankiai /bega - karocia nickas tampa baltas ir jam hana trumpai tariant /begliai - su baltu niku pacokai /ieskomi - ieskomuju popierius /ita - deda staru /tazeris - pakeicia tazeri vietoj vamdzio Situacijos Matote, kaip žaidėjas perka narkotikus iš narkotikų prekeivio. Kokie jūsų veiksmai? Atsakymas: raciukas raciukas kodas 10-31 tazeri pyst skyda pyst ant zemes ant zemes rakini konfiskuoji nufotkini ir i nuovada uzdaryt tu suskiu Jums kyla įtarimas, kad žaidėjas turi psichotropinių (narkotinių) medžiagų. Kokiais atvejais galite patikrinti jo narkotines medžiagas? Atsakymas: vaziuoji su savo gelda is paskos sustabdai krc ir sakai sveiki pareigunas gaidys vygdysime patikra del padidejusiu narkotiniu medziagu gausumo, prasome islipti apieskosiu nah apieskai randi pyst ant zemes ant zemes!!!!!!! tazeri sakai puh viena in pautus ir i nuovada ir ta suski
 14. Cheater'io Sang.lt Vardas_Pavardė serveryje: Gai_Dys - žaidėjas neprisiregistraves prię forumo. Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Fly, AirBrk Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Nė. Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne. Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Video. Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Galimai visas video.
 15. Bulca_Tacos

  Cry_Baby

  Bus nubaustas.
 16. Cheater'io Sang.lt Vardas_Pavardė serveryje: @Cry_Baby Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: AirBrk man atrodo Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Nė. Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Nė, nes nesu administratorius. Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: https://imgur.com/a/OwlfbG6 Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 1:00 - 1:16
 17. Bruce_Lee

  Atranka iki 5anketų.

  Sveikinu, patekai susisiek su manim per 24h serveryje.
 18. Zhver_Carton

  Atranka iki 5anketų.

  Anketa; Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Zhver_Carton Kiek jums metų?: 15 Kodėl pasirinkote būtent Medikus?: Nes patinka padet zmones gydit juos Ar išdirbsite 7dienas kad negautumet darbo nalogo?: Beabejo Ką reikia padaryti vos prisijungus į serverį?: Prazaist 60min ir priimti 2 iškv Ką reikia padaryti baigus darba?: Sunaikinti masina persirenkti i savo apranga Nuo kelinto rango galima vairūoti ZR-350 darbo transporta?: 3 Nuo kelinto rango galima turėti kluba?: 2 Ar galima šaudyti kitus žmones?: Ne Ar galima darbo metu turėti nelegalių prekių?: Ne Komandos: Ką daro komanda /pvaist?: Parduoti vaistinele asm Ką daro komanda /dzinute?: Perziureti dirk palikta zinute Ką daro komanda /kviecia?: Parodo kas kviecia medikus Ką daro komanda /vaziuoju?: Priima iskv Sąvokos: Bruce_Lee - Dirk Ambulance - Mikriukas Mediku Speeder - Mediku dzypas ZR-350 - Mediku lengvoji masina
 19. Gai_Dys

  Gai_Dys

  Anketa 1. Jūsų vardas Sang.lt serveryje. Gai_Dys 2. Serverio pavadinimas, iš kurio norite emigruoti. reklama.lt 3. Kiek laiko iš viso žaidėte praeitame serveryje? 2metus mazdaug 4. Kiek valandų į dieną žaisdavote praeitame serveryje? 2h kokias 5. XP nuotrauka (paspaudus TAB). 6. „Emigruoju į Sang.lt“ nuotrauka.
 20. Bulca_Tacos

  Bugas su medikais.

  F.T.B darbui taspats.
 21. kas užmeta PATINKA, tam aš atgal - Pakomentuokit.

 1. Rodyti daugiau veiklos
×
×
 • Create New...